Dekk1 nettbutikk - Avdelinger
check sync
Forsett å handle Gå til handlekurv

Dekk1 nettbutikk - Avdelinger

Nedenfor ser du en enkel oversikt over alle Dekk1-avdelinger

Dersom du ønsker å se flere detaljer per avdeling, som åpningstider, kart, med mer, kan du benytte FINN BUTIKK funksjonen til dekk1.no via lenken nedenfor.

FINN BUTIKK

AKERSHUS

Navn Adresse Postnr/sted Telefon E-post
Dekk1 Asker Nye Vakås vei 10 1395 HVALSTAD 66 77 77 22 asker@dekk1.no
Dekk1 Hvam Hvamsvingen 5 2013 SKJETTEN 63 84 09 00 hvam@dekk1.no
Dekk1 Stabekk Prof. Kohts vei 83 1368 STABEKK 23 89 88 35 stabekk@dekk1.no

BUSKERUD

Navn Adresse Postnr/sted Telefon E-post
Dekk1 Åssiden Ing.Ludvigsensgt 27A 3027 DRAMMEN 32 88 38 40 aassiden@dekk1.no
Dekk1 Drammen Teglverksveien 11B 3413 LIER 32 85 00 50 drammen@dekk1.no
Dekk1 Ringerike Osloveien 14 3511 HØNEFOSS 32 11 18 80 ringerike@dekk1.no

HORDALAND

Navn Adresse Postnr/sted Telefon E-post
Dekk1 Askøy Juvikflaten 4A 5300 KLEPPESTØ 56 15 60 15 askoy@dekk1.no
Dekk1 Bergen Syd Kokstadveien 48B 5257 KOKSTAD 55 98 60 60 bergensyd@dekk1.no
Dekk1 Drotningsvik Janaflaten 7 5179 GODVIK 55 39 42 31 drotningsvik@dekk1.no
Dekk1 Minde Minde Allè 35 5068 BERGEN 55 28 88 00 minde@dekk1.no

OPPLAND

Navn Adresse Postnr/sted Telefon E-post
Dekk1 Lillehammer Hovemovegen 35 2624 LILLEHAMMER 61 25 90 00 lillehammer@dekk1.no

OSLO

Navn Adresse Postnr/sted Telefon E-post
Dekk1 Ensjø Gladengveien 16 0661 OSLO 23 89 88 45 ensjo@dekk1.no
Dekk1 Kalbakken Østre aker vei 206. 0975 OSLO 23898825 kalbakken@dekk1.no
Dekk1 Vare og Last, Oslo Strømsveien 314 1081 OSLO 22327760 varelast@dekk1.no
Dekk1 Proff Oslo Ensjøveien 12D 0655 OSLO 22190900 proff.oslo@dekk1.no

ROGALAND

Navn Adresse Postnr/sted Telefon E-post
Dekk1 Bryne Jærvegen 152 4344 BRYNE 51 48 08 88 bryne@dekk1.no
Dekk1 Foss Eikeland Fosseikeveien 12 4323 SANDNES 51 80 03 00 fosseikeland@dekk1.no
Dekk1 Jæren Solavegen 464 4354 VOLL 51420400 jaren@dekk1.no
Dekk1 Kvala Kvalamarka 9 5514 HAUGESUND 52700633 kvala@dekk1.no
Dekk1 Raglamyr Raglamyrvegen 10 5536 HAUGESUND 52 86 66 66 raglamyr@dekk1.no
Dekk1 Sandnes Gravarsveien 30 4306 SANDNES 51 62 46 31 sandnes@dekk1.no
Dekk1 Stavanger Dalsetveien 2E 4018 STAVANGER 51 88 28 00 stavanger@dekk1.no

TROMS

Navn Adresse Postnr/sted Telefon E-post
Dekk1 Tromsø Strandskille 5 9008 TROMSØ 77671000 tromso@dekk1.no

TRØNDELAG

Navn Adresse Postnr/sted Telefon E-post
Dekk1 Lade Falkenborgvegen 38 7044 TRONDHEIM 73 60 60 41 lade@dekk1.no

VEST-AGDER

Navn Adresse Postnr/sted Telefon E-post
Dekk1 Kristiansand Buråsen 18 4636 KRISTIANSAND S 38 09 49 00 kristiansand@dekk1.no

VESTFOLD

Navn Adresse Postnr/sted Telefon E-post
Dekk1 E18, Sem Andebuveien 76 3170 SEM 33 35 95 00 e18@dekk1.no
Dekk1 Horten Nordre Enggate 5B 3187 HORTEN 33 04 28 00 horten@dekk1.no
Dekk1 Sandefjord Briskeveien 15a 3229 SANDEFJORD 33 42 04 40 sandefjord@dekk1.no
Dekk1 Tønsberg Træleborgveien 11 3112 TØNSBERG 33 30 19 70 tonsberg@dekk1.no